Michaela

Medzi moje najväčšie záľuby patria korčuľovanie na klieskových korčuliach a vytváranie a dizajnovanie nových vecí. Rada čítam knihy a pozerám seriály. Mojimi obľúbenými predmetmi v škole sú literatúra a dejepis. 

Attila

Medzi moje záľuby patrí hádzaná a hranie počítačových hier. Mám rád všetky druhy športov. Moje obľúbené predmety sú matematika a geografia. Taktiež mám rád prírodu.

Patrik

Mojou najväčšou záľubou je pozeranie filmov a seriálov ale rád si aj zašportujem. Baví ma učiť sa jazyky a chodIť do prírody. Rád získavam nové skúsenosti a schopnosti.

Michal

Mojou najväčšou záľubou je hra na klavír a gitaru, ale rád si zahrám aj nejakú počítačovú hru. Mám rád zvieratá a rád chodím do prírody. Aj keď to na prvý pohľad tak nevyzerá, som veľmi spoločenský.

Peter

Ahojte! Som Peter a zaujímam sa o počítače a hrám na bicích. Som veľmi spoločenský a mám rád inovácie. Ikid ma veľmi zaujal a som veľmi rád že možem byť členom nášho tímu.

Zuzana Bálintová

Je učiteľka chémie a biológie na osemročnom gymnáziu. Patrí medzi také učiteľky, ktoré si hneď obľúbite, aj keď neučia váš obľúbený predmet, zaujmú vás ich prednesom a osobnosťou. V našom tíme zohráva úlohu združovateľa, vie veľmi jednoducho a rýchlo vyriešiť všetky naše vnútorné konflikty a upriamiť našu pozornosť na dôležité veci. Vo voľnom čase rada číta knihy alebo trávi čas so svojou rodinou či v záhrade.

Jozef Végh

V súčastnosti je generálnym riaditeľom spoločnosti TECH-ARROW. Je vždy pozitívne naladený, verí že všetko je možné. V našom tíme vykonáva nielen veľkú podporu ako mentor, ale má aj super nápady a hlavne skúsenosti, ktoré nás posúvajú ďalej. Je veľkým fanúšikom aút a motoriek a tiež aj zvierat, nakoľko má psa menom Hiro a papagája Alexa.